COMLINE – díly s velkým „C“

19.března 2017 16:25

Širokou nabídku náhradních dílů ve vysoké kvalitě nabízí výrobce Comline. Od 1. 3. produkty můžete zakoupit v distribuční síti společnosti CoraHB autodíly.

 

Velká Británie je známá pro svou historickou tradici, anglický čaj i královskou korunu. Motoristé si asi v první řadě vybaví automobily Mini, které se na počátku 60. let 20. století staly velice oblíbenými po celé Evropě.  V roce 1991 zde zahájila svoji činnost společnost Comline, která se za 25 let vývoje vypracovala na zahraničního distributora více než 8500 položek dílů. Zázemí firmy tvoří 150 zaměstnanců, kteří vyrábí a odesílají uskladněné náhradní díly na ploše 13 000 m2 do 40 zemí světa. Rozvoj firmy je doslova „korunován“ prestižním Oceněním britské královny za oblast rozvoje zahraničního obchodu. 

 

Nově však si mohou užívat kvality dílů Comline i zákazníci v České republice. Společnost coraHB autodíly se stala výhradním dodavatelem na náš trh a zařazuje tak do své nabídky další sortiment. Pokud tedy hledáte novou cestu pro zákazníky Vašich autoservisů, mohla by být tato už tradiční britská firma tou správnou volbou. Její sortiment využijete ve všech tradičních servisních postupech.

 

Od těch základních, kterými jsou nejrůznější výměny filtrových soustav a stěračů, se můžete na Comline obrátit i v případě oprav brzdových aparátů – destiček, kotoučů, nábojů a ložisek. V sekci pro řízení a zavěšení vozidel nově naleznete kulové klouby, stabilizátory, ramena i pouzdra se zárukou tří let nebo 60 000 kilometrů. Všechny vyráběné díly prochází náročnou kontrolou kvality zkušebního centra i kontinuální kontrolou kvality ve všech výrobních procesech, které se nevyhnou ani položky dalšího sortimentu - spojkové a homokinetické sady. To vše s pokrytím 95% evropského vozového parku. 

 

Závěrem by se dalo říct: „Nebojte se novinek a vyzkoušejte kvalitní náhradní díly Comline.“ V případě této společnosti se však nejedná o krok do neznáma. Zastoupení této společnosti najdou vlastníci autoservisů ve všech sousedních státech a díky společnosti coraHB autodíly už nejsme výjimkou. K důvěryhodnosti přispívá i zmíněné ocenění a zejména tradice delší než 25 let. 

 

Kompletní přehled nabízeného sortimentu naleznete na odkazu ZDE

 

Zdroj: TZ coraHB autodíly

 

Autor: Veronika Vošická Buráňová

 

 

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Odběr novinek

Reklama | Kontaktujte nás | Partneři projektu | Obchodní podmínky | Ceník inzerce

© Copyright 2013 - 2015 MotorSvět CZ, všechna práva vyhrazena N.O.S.
Facebook Twitter Nahlásit chybu Oblíbené Fotogalerie Kalendář akcí