Soutěžte o Zlaté oko 2017

11.prosince 2017 23:16

Agentura POZITIF vyhlašuje 13. ročník fotografické soutěže ZLATÉ OKO pro nejlepší snímek roku 2017 od českého autora s tematikou motoristického sportu.

Níže na této stránce můžete do soutěže přihlásit až tři vaše fotografie.

 

PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI

 1. Autorem fotografie musí být občan České republiky.

2. Soutěž je vyhlášena pro jednotlivé snímky, nikoliv seriály. Každý autor může přihlásit nejvýše tři snímky.

3. Snímek musí být pořízen v roce 2017.

4. Snímky je možné přihlásit pouze v digitální podobě.

5. Každý soutěžící je povinen vyplnit online  přihlášku. Do příslušné rubriky je potřeba uvést názvy jednotlivých snímků (nestačí pouze programem generované sériové označení) a akcí, během nichž byly pořízeny.

6. Uzávěrka pro zasílání soutěžních snímků je 31. prosince 2017, přičemž akceptovány budou pouze snímky odeslané pomocí našeho formuláře spolu s řádně vyplněnou přihláškou.

7. Autor snímku se v případě zveřejnění oceněného snímku v souvislosti se soutěží Zlaté oko® vzdává nároku na autorský honorář. Zároveň souhlasí s tím, že bude z vítězného snímku pořízena zvětšenina o rozměru přibližně 150x100 cm pro účely vystavení během slavnostního vyhlášení v tomto i následujících ročnících.

8. Autorovi vítězného snímku bude předána trofej během slavnostního vyhlášení ankety o Zlatý volant® 2017 ve čtvrtek 22. února 2017 v Kongresovém sále PVA Expo Praha.

Udělení souhlasu:

Odesláním této přihlášky zároveň uděluji svůj souhlas s tím, aby agentura POZITIF použila v souladu s autorským zákonem v této přihlášce uvedené fotografie pro účely aktivit spojených s propagací fotografické soutěže Zlaté Oko®, jako jsou například inzerce v médiích a internetová prezentace. Fotografie lze použít i pro marketingové účely výlučně spojené se soutěží Zlaté Oko®.

Soutěžní fotografie nahrávejte v datové velikosti do 3 MB. Fotografie nemusí mít v tuto chvíli maximální rozlišení. Měla by ovšem projít kvalitní kompresí bez technických nedostatků.

 

další info na : https://www.zlatyvolant.cz/zlate-oko/

 

Autor Marek Chvála

 

Zdroj: TZ Zlaté oko 2017 Pozitif

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Odběr novinek

Reklama | Kontaktujte nás | Partneři projektu | Obchodní podmínky | Ceník inzerce

© Copyright 2013 - 2015 MotorSvět CZ, všechna práva vyhrazena N.O.S.
Facebook Twitter Nahlásit chybu Oblíbené Fotogalerie Kalendář akcí