Partneři projektu

Alcar s.r.o.

Společnost ALCAR BOHEMIA, s. r. o. působí na českém trhu od dubna roku 1998. Je výhradním dovozcem a velkoobchodním distributorem ocelových disků značky KFZ a hliníkových kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO. Od roku 2002 má ve svém sortimentu také ocelová kola pro nákladní vozy značky Hayer Lemmerz - Maxion Wheels.


Začátkem roku 2006 se firma přestěhovala do nového sídla v Nupakach u Prahy, které podstatně zlepšilo její logistické zázemí. V současnosti svým partnerům nabízí přibližně 2500 druhů ocelových a hliníkových kol pro všechny obvyklé osobní, lehké užitkové a off roadové automobily včetně příslušenství ke kolům a doplňkového sortimentu.

www.alcar.cz
  
Architektonické studio Pavel Pospíchal

Pavel Pospíchal. 

  
Auto ESA

Naše společnost, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízíme. Proto se Vám, našim klientům, snažíme kromě široké nabídky prověřených vozů poskytnout také úplnou paletu služeb a produktů s koupí vozů spojených - od financování koupě vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži či výhodné asistenční služby.

www.autoesa.cz
  
Auto Valoušek s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 1997. Nejdříve jsme se učili umývat auta naší firmy a později po značném nárustu zákazníků jsme přijali dva zaměstnance.

Hned v začátcích nás postihla ničivá povodeň, která nám vše zničila a vzala mnoho sil. Znovu jsme se pustili do práce a naším největším přáním je hlavně náš spokojený zákazník.

www.auto-valousek.cz
  
Autorozvody Jaroslav Rybka

Naše firma se zabývá prodejem značkových náhradních dílů pro osobní automobily za velmi zajímavé velkoobchodní ceny. V našem e-shopu naleznete kvalitní značkové díly, které jsou dodávány do prvovýroby.

www.autorozvody.cz
  
Autosport Pelhřimov

Tato firma se věnuje profesionálnímu rovnání disků a úpravám závodních vozidel. Internetové stránky jsou zatím v rekonstrukci.

  
BESIP
  • hlavní koordinační subjekt bezpečnosti silničního provozu v ČR,
  • expertní orgán v oblasti působení na lidského činitele,
  • samostatné oddělení Ministerstva dopravy ČR.

BESIP je garantem realizace a plnění Národní strategie bezpečnosti silničního provozu pro období 2011 – 2020, která si stanovila:

  • snížení počtu usmrcených osob v silničním provozu do roku 2020, na úroveň průměru států evropské unie,
  • snížení počtu těžce zraněných osob o 40 % oproti roku 2009.
www.ibesip.cz
  
ePojištění

Jsme největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v ČR a porovnáváme stovky nabídek pojišťoven. Díky velkému množství sjednaných pojistných smluv se nám daří u pojišťoven vyjednávat exkluzivní slevy, výhody a bonusy pro naše klienty. Proto jsme schopni nabídnout Vám nejlevnější povinné ručení.

www.epojisteni.cz
  
Havlíčkobrodské listy

Havlíčkobrodské listy jsou měsíčníkem pro občany města Havlíčkův Brod. Pravidelně se z nich čtenáři dozvídají o aktuálních kulturních akcích, renovacích i významných osobnostech regionu.

www.muhb.cz
  
Kulturní magazín ZOOM

Kulturní magazín Zoom je televizní pořad, který od září roku 2007 připravuje skupina studentů z Havlíčkova Brodu. Magazín mapuje kulturu, lifestyle a volný čas po celém kraji a je vysílán v kabelové televizi HBin, na internetu a na satelitu Astra (RTV).

Skladbu pořadu tvoří reportáže z kulturních akcí, rozhovory s regionálními, ale i celorepublikově známými umělci, reportáže o aktuálních tématech, filmová rubrika a oblíbený Kanec na konec. 

www.magazinzoom.cz
  
12

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Odběr novinek

Reklama | Kontaktujte nás | Partneři projektu | Obchodní podmínky | Ceník inzerce

© Copyright 2013 - 2015 MotorSvět CZ, všechna práva vyhrazena N.O.S.
Facebook Twitter Nahlásit chybu Oblíbené Fotogalerie Kalendář akcí