Reference

Obrázek uživatele Daniel Dítě, expert Autosalon TV Prima

Média nás masírují zprávami typu, že nemá cenu nic nového začínat, je krize apod. Možná, změna ale nepřijde jen tak - chce to akci! Proto moc fandím lidem, kteří se nebojí a "jdou do toho". MotorSvět Veroniky Buráňové je přesně ten případ. Navíc jde podle mě o jeden z nejnadějnějších internetových projektů v oblasti motorismu za rok 2013. Přeji jemu a jeho autorce, ať plně zúročí svůj potenciál, vyhnou se dětským nemocem a už ze startu pořádně šlápnou na plyn!

  
Obrázek uživatele David Koukol, portál Auto-auta.cz / Pojištění pokut Pomahamechranime.cz

V mnoha médiích, na ulicích i v restauracích, je možné se setkat názorem, jak je vše špatné a problematické. Díky tomu, že znám Veroniku Buráňovou, tak vím, že existuje malé množství lidí, kteří s tímto chtějí něco udělat. Projekt Motorsvět bude jedním z prvních, kde i veřejnost má příležitost přestat mluvit, ale začít něco dělat. Využijeme toho?

  
Obrázek uživatele Ing. Jana Fischerová, CSc., Členka Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky

Veroniku jsem poznala jako mladou dámu, která svůj čas dovede využít na 100 % , letos stihla dokončit bakalářské studium.  Také v letošním roce vyhrála krajské kolo Rozjezdy roku 2013 . Nyní rozjela projekt na webovském portálu pro  motoristy, přitom již pracuje jako prodejce aut. Patří mezi mladé lidi, kteří se nebojí svobody rozhodování, jak naložit samostatně se svým osudem. Jejím životním koníčkem jsou  kromě jiného rychlá kola, což nebývá pro mladé dívky vždy tak typické. Kromě všech dalších vlastností je to velmi sympatická dáma, která má před sebou určitě ještě zajímavou životní dráhu před sebou.

  
Obrázek uživatele Jan Beneš, jednatel zážitkové agentury www.nejzazitek.eu

Děkuji motoristickému portálu MotorSvět.cz za spolupráci a pomoc při nákupu firemních vozidel. Především slečna Buráňová nám pomohla při kontaktování prodejců. V tuto chvíli také probíhají jednání ohledně naší reklamy na portálu MotorSvět.cz, který je řešen přehledně a moderně, přesně dle našich představ. Je radost spolupracovat s profesionály. Děkujeme!

  
Obrázek uživatele Veronika Herzigová, Production Freelancer

Se slečnou Buráňovou jsem pracovala v rámci produkce na Pewag Rally Orlické hory. Je velmi komunikativní a i ve stresových situacích dokázala zachovat klid a úsměv na tváři. Svět automobilů jí sedí a je vidět, že své práci rozumí a má ji velmi ráda. Takových lidí bych si přála kolem sebe vidět více.

  
Obrázek uživatele Ondřej Rázl, moderátor, střih, kamera

Veronika je mladá, energická, cílevědomá a na svůj věk velmi úspěšná žena. Dokáže si jít za svým cílem, a i přes zdánlivé problémy a překážky ho dotáhnout do cíle. Má velký talent na to, obklopovat se velmi schopnými lidmi. Několikrát jsem s ní spolupracoval a neměl jsem s ní nikdy nejmenší problém. Věřím, že bude mít i nadále spoustu úspěchů a bude se jim dařit.

  
Obrázek uživatele Petra Pavičová, managerska společenské odpovědnosti společnosti T:Mobile

S Veronikou jsem se poprvé setkala při prezentaci jejího projektu před porotou soutěže Rozjezdy. Její energie a zaujetí pro věc mě ihned ohromila. Neuvěřitelné jsou i její zkušenosti v oboru, který se na první pohled jeví jako ryze mužský. Vrhnout se s ní do světa motorů, všem mohu jen doporučit.

  
Obrázek uživatele Milan Stejskal, Krajský koordinátor BESIP pro Kraj Vysočina

Rok od roku nám v České republice stoupá provoz na pozemních komunikacích a tím dochází k častým dopravním nehodám, proto si myslím, že je potřeba podporovat prevenci v oblasti bezpečnosti silničního provozu. Velký dík patří Krajským koordinátorům v jednotlivých krajích republiky, kteří provádějí prevenci v oblasti bezpečnosti silničního provozu, jejich práce je záslužná a má smysl, ale na druhou stranu si myslím, že důležitou roli tvoří sdělovací prostředky od novinářů až po internetové stránky. Já jako Krajský koordinátor BESIP pro Kraj Vysočina plně věřím tomu, že právě Vaše stránky budou mít i preventivní účinek v této problematice. BESIP se bude velice rád prezentovat na Vašich stránkách „MotorSvět“. Autorce slečně Buráňové přeji, ať zúročí svůj potenciál a ve startu pořádně šlápne na plyn.

  
Obrázek uživatele Lenka Šiftová, majitelka interiérového studia 4yourhome

Auto se liší svoji silou a typem motoru, stářím a celkovou kvalitou a originalitou. Stejně tak Motorsvět pod vedením úžasné Veroniky Buráňové bude nadčasovým, nepostradatelným a příjemným doplňkem našeho života, ke kterému se budeme s důvěrou a velkým očekáváním stále vracet, hlavně z důvodu kvalitního vnitřního obohacení.


Věřím, že si získá nejen mužskou, ale i zapálenou ženskou klientelu. Neb dnes se chlapi víc věnují naší kuchyni a my ženy zas těm jejich strojům ;-).


Veronice a jejímu Motorsvětu připíjím a držím pěsti, aby si v něm každý našel tu svoji parketu zájmů. Pomáhal a řešil motoristické prekérky s dávkou pozitivního nadhledu a nakažlivým optimismem a energií.

  
Obrázek uživatele Pavel Valoušek, profesionální jezdec rally, absolutní mistr ČR 2010 v automobilové rally

Je velmi obdivuhodné, že dnešní v době velké internetové konkurence, se někdo pustí do do projektu webové prezentace a portálu o autech. Myslím si, že Motorsvet.cz je velmi pěkný a propracovaný web o automobilech. Veronika je člověk plný energie a toto vše navíc zvládá při své náročné práci prodejce osobních automobilů. Přeji Veronice ať se její web jen rozrůstá a má čím dál víc a víc návštěvníků. Veronika si to po těžké práci a starání se o dítě jménem Motorsvet.cz velmi zaslouží.

  

Nejbližší akce

Zobrazit všechny akce

Odběr novinek

Reklama | Kontaktujte nás | Partneři projektu | Obchodní podmínky | Ceník inzerce

© Copyright 2013 - 2015 MotorSvět CZ, všechna práva vyhrazena N.O.S.
Facebook Twitter Nahlásit chybu Oblíbené Fotogalerie Kalendář akcí